deltimo-uvod1

DELTIMO, opravdu originální dárek

Nedávno jsem si lámal hlavu s tím, co koupit mé mamince k 50. narozeninám. Parfém si musí člověk vybrat sám, to se těžko trefím. Oblečení bych opravdu neodhadnul a poukázka mi přišla jako nedostatek fantazie. Peníze také dávám nerad, a co se jí hodí do domácnosti, se mi zjišťovat nechtělo. Nikdo z rodiny mi klasicky nepomohl, protože všichni měli ten stejný problém.

Jak jsem našel DELTIMO

Jednou jsem tak brouzdal na internetu mezi e-shopy a narazil jsem čirou náhodou na webové stránky www.deltimo.com. Web mne zaujal na první pohled svým nádechem luxusu. Brzy jsem zjistil, že se jedná o krásné náramky s nádechem jedinečnosti díky ruční práci lidí, kteří tyto náramky vyrábí s důrazem na detail. Tyto náramky jsou poskládány z korálků vyráběných z kamenů a různých stříbrných nebo zlatých korálků vyjadřujících určitou symboliku.

Vybíral jsem z náramků s hlavou Buddhy, princeznovskou korunkou i leopardem, jelikož maminka má leopardí vzory ráda a skvěle by takový náramek podpořil její styl. Buddhovy náramky jsou dle mého nejhezčí, každopádně jsem si vědom toho, že každý má trochu jiný vkus.

Nakonec jsem se rozhodl pro dva náramky. Jeden z krásných bílých korálků žíhaných černou barvou, mezi korálky byly použity stříbrné kroužky a jako hlavní prvek uprostřed stříbrná leopardí hlava. Druhý náramek jsem vybral v černé barvě tak, aby ho mohla maminka nosit i spolu s druhým náramkem. Druhý náramek jsem nakonec vybral s motivem lva, protože maminka je velká bojovnice a nikdy to neměla v životě úplně snadné. Dle mého zajímavý tip na dárek k vánocům, který zcela jistě potěší a zaujme :).

Oba náramky jsem vybral na gumičku, protože mi to přišlo mnohem praktičtější, než náramky na provázku. Náramky mi přišly v krásné černozlaté dárkové krabičce, což mne potěšilo a ušetřilo mne to zdlouhavého shánění vhodné krabičky. 

A tak jsem z pohodlí domova vybral na maminčino jubileum krásný a hlavně jedinečný dárek a věřím, že z něho bude nadšená stejně tak, jako jsem byl já.