fashion-woman-shoes-get-ready

V létě 2016 obouváme Tamaris, je to trendy

Podle posledních návrhářských show se letos dává přednost klasickým sandálům, pantoflím a balerínám oproti lodičkám na vysokém podpatku nebo klínku. V roce 2014 se tedy klade hlavně důraz hlavně na pohodlí. Což je určitě krok správným směrem. Proč tedy právě Tamaris? Je to vlastně velice jednoduché. U této značky je známo, že vyrábí obuv hlavně z kůže. Navíc z velice kvalitní kůže. Hlavní výhodou je však poskytnutí co možná nejvyšší kvality za příznivou cenu. Pokud Vás

A hlavně zde totiž  „nevyplácnete“ 2000 Kč jen za to, aby jste měli trendy a pestrobarevné boty.

Co tedy přesně právě teď letí?

Jsou to hlavně pestrobarevné modely balerín, za které ovšem v případě Tamarisu nedáte obrovskou částku. Zkuste se podívat například na tyto baleríny Tamaris.

Celkový vzhled těchto balerín odpovídá nejmodernějším výstřelkům módy a bude se řadit mezi TOP modely letošního léta. Podšívka v balerínách je textilní. Nicméně je to přesvědčivá imitace kůže.

Mezi další modely, které budou letos v kurzu, jsou boty s ozdobnými kamínky. Tento se trend z oblečení zákonitě přesunul i na boty. Díky lesklým kamínkům na povrchu snadno přitahují pozornost. Mrkněte na další balerínky na obrázku, které tento trend reprezentují.

Celkové je jasné, že obuv Tamaris následuje nejmodernější módní výstřelky a snaží se je nabídnout i nám.

Nedílnou součástí šatníku každé ženy jsou sandály. Ty se v letních měsících opravdu neztratí. Jsou vzdušné, rychle se obouvají a jsou velmi pohodlné. Letos frčí hlavně zdobené a detailně zpracované sandály. Mezi tyto detaily patří nejrůznější pásky, přezky, barevné látky, kamínky, perly, lakování, svítivé barvy apod. Takto ozdobené sandály se pak v horkých letních dnech stávají Vaší každodenní obuví, na kterou se můžete spolehnout. A protože se zde bavíme o Tamariskách, tak si samozřejmě i takové sandály Tamaris ukážeme.

Opět si můžete všimnout detailního zpravování v oblasti kotníku. Tyto sandály přesně odráží trend, kterým se značka Tamaris ubírá – jednoduchost a pohledné zpracování.

A jak jste na tom letos s módou Vy? Nebojte se napsat do komentářů pod článkem :-)